Beepearli mesilaste suira loomisel on põhifookuseks inimese tervisele kasulik olla kõige naturaalsemal ja holistilisemal viisil. Tehes seda kõike looduskeskonda säästes ja arvestades.

Kasvata omale toit ise!

  -  Orgaaniline toit   -  Kasvata omale toit ise!

Kasvata omale toit ise!

Täna räägin sellest kui hea on omale toit ise kasvata ja miks.
Üks tähtsamaid asju meie tervise juures on toit! Olete kindlasti kuulnud inglisekeelset väljendit:  You are what you eat – mis ülekantuna eesti keelde tähendab:  oled see- mida sööd.
Usas-s on näiteks vähem kui 0,5% kogu põllumajandusmaast orgaaniline ja ülejäänud 99,5 % põllumaal kasutatakse pestitsiite, mis võivad olla kahjulikud nii meile kui meid ümbritsevale keskkonnale. Need kemikaalid satuvad põhjavette, mis omakorda kahjustavad vett mida inimesed igapäevaselt tarbivad.
Sellepärast ongi tähtis teadlikult toituda ja eriti äge, kui sul on koht kus endale ise toitu kasvata või mõni tuttav talunik või naaber kelle käest osta mahe kasvatatud puu-ja juurvilju. Iga suur asi hakkab väikestest sammudest ja kui me kõik teeme väikseid samme parema toidu ja tervise nimel- siis see kandub üle ka teistele.
Eelista alati naturaalset ja orgaanilist Eestimaist toitu- kui sul on võimalus. Toetad sellega oma tervist, väikeettevõtjaid/ kogukondi ja teed kasu meid ümbritsevale keskkonnale.

Postita kommentaar