Beepearli mesilaste suira loomisel on põhifookuseks inimese tervisele kasulik olla kõige naturaalsemal ja holistilisemal viisil. Tehes seda kõike looduskeskonda säästes ja arvestades.

Kuidas aeglustada organismi vananemisprotsesse?

  -  Mesilased ja suir   -  Kuidas aeglustada organismi vananemisprotsesse?

Kuidas aeglustada organismi vananemisprotsesse?

Mis on vananemine?

Meie keha vananemine on rakkude ja kudede püsiv muutumine terves organismis, mille tagajärg on füüsilise ja vaimse võimekuse vähenemine. Nende muutuste tagajärjel muutub meie keha ja vaimu vastupanuvõime vastuvõtlikumaks haigustele, sealhulgas südame-veresoonkonna haiguste, vähi ja Alzheimeri tõve suhtes. Me ei tea, kuidas saame vananemist peatada, kuid võime kindlasti seda protsessi aeglustada ja nautida kauem nooremat füüsilist välimust ja tervist läbi tervisliku toitumise ja aktiivse kehalise liikumise.

Kuidas me saame vananemise protsessi aeglustada?

Soovides nooruslikkust säilitada, oleme valmis paljudele ohvritele. Me kulutame kosmeetikatoodetele raha, mis lubavad meie kortsud kaotada ja naha välimuse paremaks muuta. Kui see ei aita, oleme valmis maksma veel rohkem iluteenuste ja esteetilise meditsiini protseduuride eest. Suurim keskendumine toimub probleemide mõjudele ja ajutisele lahendamisele, mitte probleemi allikale-tervislikule toitumisele ja piisavale liikumisele.

 

Teaduslikud uuringud toovad selgelt välja, et meie kehas suureneb vanuse suurendedes energia, valgu, kaltsiumi, magneesiumi, A-, D-, E- ja C-vitamiinide puudujääk. Selle tulemusena halveneb meie välimus, füüsiline ja vaimne seisund. Me kõik teame põhimõtet: “Ennetamine on parem kui ravi.” (prevention is better than cure Desiderius Erasmus (1466–1536) See põhimõte tugineb meditsiinilisel ennetamisel – valdkonnas, mille eesmärk on arendada tõhusaid viise haiguste ennetamiseks ning võimaldada organismi noore välimuse ja hea seisundi pikaajaline säilitamine. Ennetavad tegevused tasuvad igal eluetapil, kuid mida varem me neid kasutama hakkame, seda paremaid tulemusi saavutame. Märksa parem viis on olla koguaeg tugev ja terve- kui alustada raviga siis, kui oled juba haige. Seda enam,et tugevate ravimite kasutamine nõrgendab ka meie keha terveid rakke.

(Mesilaste suira tervendavast mõjust immuunsuse tugevana hoidmisel ja autoimmuunhaiguste ravis saad lugeda siin SIIN).

Kuidas aitab mesilaste suir säilitada nooruslikkuse ja pidurdada rakkude vananemist?
Parim viis kahjulike muutuste ärahoidmiseks meie kehas on igapäevaselt kehale vajalike toitainete ja korrapärase kehalise aktiivsuse tagamine. Kahjuks ei ole enamikul meist praeguse elutempo tõttu võimalik enda eest piisavalt hoolitseda. Siinkohal saavad looduslikud toidulisandid abiks olla toitumise täisväärtuslikumaks muutmisel. Mesilaste suir on üks väheseid looduslikke toitaineid, mis sisaldab peaaegu kõiki meie keha toimimiseks vajalikke koostisosi. Mesilaste suirast on hulganisti teaduslikke uuringuid, mis tõestab, et see on üks väheseid looduslikke aineid maailmas, millel on võime taastada keha tasakaal. See mõjutab suuresti ka meie immuunsuse tugevust, sest hästi toidetud organism võitleb kergemini tervisele kahjulike mikroobidega. Kuna suir on looduslik ja fermenteeritud , on see lastele ohutu ja mõjutab positiivselt meie järeltuijate arengut.

Mesilaste suir sisaldab lisaks enamikele vitamiinidele, aminohappeid, valke ja nukleiinhappeid ning tänu looduslikule päritolule on selle bioloogiline saadavaus ehk imendumisvõime organismi kuni 80%. Tänu mesilase õietolmu sisaldavate toidulisandite kasutamisele väldime kahjulikke muutusi oma kehas ja aeglustame rakkude vananemisprotsessi.

Kui soovid rohkem mesilaste suira kohta teada saada, siis vaata SIIT

 

Allikad:
http://www.ph.ee/content/editor/files/Eaka%20inimese%20elukvaliteet.pdf
https://www.researchgate.net/publication/321186296_Pollen_and_bee_bread_as_new_health-oriented_products_A_review

Postita kommentaar