Beepearli mesilaste suira loomisel on põhifookuseks inimese tervisele kasulik olla kõige naturaalsemal ja holistilisemal viisil. Tehes seda kõike looduskeskonda säästes ja arvestades.

Image Alt
Kuidas valmib Beepearl

Suir – jumalate toit Vanast Kreekast

Suir

Suir kogutud tarust

Suira valmistamiseks koguvad mesilased õietolmu ja nektarit loodusest väga paljudelt erinevatelt lilledelt. See õietolmu kogum sisaldab kõiki bioaktiivseid komponente, mis on vajalikud tugeva tervise ja igapäevase heaolu saavutamiseks.  Suir tekib õietolmu käärimisel tarus õhuvabas keskkonnas ja on õietolmust kolm korda efektiivsem. Ühte kärjekannu mahub 18 õietolmu kraanulit, mis on korjatud erinevatelt taimedelt. Igal taimel on omad tervendavad omadused ja koos tekitavad nad unikaalse kompostisiooni aminohapetest ja vitamiinidest. Suir sisaldab kõiki 22 aminohapet. sealhulgas 9-t mis on asendamatud ja mida meie organism ise toota ei suuda.

 

Meie mesilased on väga helded. Nad toodavad märksa rohkem suira kui neil endal tarvis läheb.  Me jätame neile alati piisavalt, et nad saaksid talve vastu pidada ja kevadel järeltulijad üles kasvatada.

Bee pearl suiraekstrakt on tehtud külmkuivatatud suirast mis sisaldab kuni 250 bioloogiliselt aktiivset elementi, mis on vajalikud meie tervisele ja heaolule. See on unikaalne ja looduslik aine, mida mesilased teevad õietolmust ja nektarist ning mis on kokku kogutud kokku põlistelt Põhja Euroopa niitudelt.

Suir on kõige täisväärtuslikum naturaalne toitaine maailmas ja on sobilik tarbimiseks kõikidele kes soovivad oma immunsust tugevdada kui muuta oma igapäevane toitumine veelgi täisväärtuslikumaks.

Suira kapslid Beepearl

Bee pearl on loodud koostöös doktorite ja teadlastega tüviraku uuringute laborist ja Riia Orgaanilise keemia instituudist, kellel on märkimisväärne kogemus teadustöödes ja loodusteaduste uuringutes

Teadlased suira ekstrakti välja töötamas
Suira purustamisprotsess

Suira külvkuivatamiseks on loodud unikaalne patendeeritud meetod. Külmkuivatus on saavutatud väga õrnasid meetodeid kasutades aeglaselt suira töödeldes. Peale seda muudetakse see madalal temperatuuril pulbriks ja valmib Beepearl
Mitmed uuringud tüvirakkude peal on näidanud tulemusi kus Beepearl suiraekstrakt on mitmeid kordi tõhusam kui tavaline suir. Rohkem infot leiad SIIT.

Latvian Institute of Organic Synthesis juht ja doktorikraadiga teadlane, kes oli Beepearli loomisel abiks räägib suira ja Beepearli kasulikkusest