Beepearli mesilaste suira loomisel on põhifookuseks inimese tervisele kasulik olla kõige naturaalsemal ja holistilisemal viisil. Tehes seda kõike looduskeskonda säästes ja arvestades.

Suira kasutamine laste immuunsüsteemi tugevdamisel

  -  Uncategorized   -  Suira kasutamine laste immuunsüsteemi tugevdamisel

Suira kasutamine laste immuunsüsteemi tugevdamisel

Lapse esimeste eluaastate jooksul (2-5 a) on organism kõige vastuvõtlikum erinevatele lisanditele ja ravimitele. Seetõttu tuleb olla eriti tähelepanelik, et korrektseid ja õigeid valikud langetada selle noore inimrühma jaoks . Hästi valitud tooted võivad kiiresti ära tasuda, et lapse organismi vajalike ühenditega varustada, mis omakorda mõjutab lapse tervemat ja kiiremat arengut. Vastupidiselt valesti valitud tooted võivad teha rohkem kahju kui kasu ja ekstreemsetes olukordades isegi kahjustada noore inimese tervist, kelle ainevahetus erineb märgatavalt täiskasvanu omast.

Lapse keha vajab palju põhiühendeid, mis on puudu kiire metabolismi ja füsioloogiliste protsesside tõttu. Seetõttu tasub lapse kiires kasvustaadiumis lisada looduslikke tooteid toidule, mis toimivad toiteelementidena ja pakuvad vajalikke ühendeid, mis on tähtsad lapse arenguks. Kui lapsed on liiga noores eas viidud rinnapiima pealt üle lehma piimale, siis selles sisalduvad valgud erinevad inimese omadest ja on kaugel naturaalsetest ühenditest, mis on inimese keha bioloogilises kuuluvuses.
Siinkohal tasub kindlasti ka  mainida, et kummikommi kujulised keemiliselt toodetud  vitamiinid või pulgakommid ei pruugi olla õigeks väljundiks. Karm tõsi on, et need on tehtud sünteetilistest ühenditest, mis on kahjuks kasutud ja millest 90% on täiteaine. Need on toodetud kõrge temperatuuri juures, mis tapab kogu toiteväärtuse ja nende bioloogiline imenduvus kehasse on väga madal.

Kuidas saab mesilaste suir lapse kasvu ja immunsust tugevdada?

Mesilaste suir on soovituslik lisand väiksele lapsele, sest ühe vähese looduliku tootena sisaldab see kõiki vajalikke  ühendeid, mis stimuleerivad immuunsust.  Kuna see on läbinud piimhappe fermentatsiooni, ei ole toode allergiline ja sobib kasutamiseks ka lastele, kellel on õietolmu ja mee vastu allergia.

On igati väärt panustada looduslikule tootele, sest ükski, isegi keemiliselt toodetud toit või vitamiin ei paku sellist kaitset. Mesilaste suir sisaldab ligkudu 250 bioloogiliselt aktiivset ühendit, mis on vajalikud lapse terviklikuks arenguks. Eriti soovituslik on see lastele, kes on läbinud ravi glükokortikosteroidide või antibiootikumidega, kus immuunsus on ravi käigus nõrgenenud. Antibiootikumravi kõrvaltoime võib olla ka imendumise vähenemine koos kõhulahtisusega ja probleemid hingamissüsteemiga, sh. astma. Selline ravimitekasutus on suletud ring, kus nõrgenenud organism on järjekordselt vastuvõtlikum uutele haigustele.
Viis sellest välja tulemiseks on tugevdada keha looduslik kaitsesüsteem viiruste ja bakterite vastu ehk teise sõnaga taastada keha loomulik immuunsus. Mesilaste suir on ainus looduses leiduv toitaine, mis sisaldab kõiki vajalikke ühendeid, millest inimese organism koosneb ja on sobilik alates 1 eluaastast.

Milline on tugevaim ja paremini imenduv vorm õietolmust?

Kõige efektiivsem mitteallergiline vorm õietolmust on Beepearl külmkuivatatud mesilaste suira ekstrakt.
1 külmkuivatatud Beepearl vegetaarne kapsel sisaldab 14 g mesilaste suira, seega vitamiinide, mikro ning makroelementide kogus, mis ühest kapslist sisaldub, on piisav.  Kuna mesilaste suira imendumine kehasse on ligikaudu 80%, siis keha saab sünteesida väga lihtsalt vajalikud ühendid, millest on puudus. Kuna toode on vegetaarsetes kapslites, siis selle andmine lastele on mugav – kapsli saab avada ja selle sisu leige toidu või joogi sisse segada. Kasutamine 1-2 aastastel lastel lisada 1/2  kapslit toidule ja alates 2 eluaastast terve kapsel toidule.

Koostis
Kõik 22 aminohapet, millest 9 on inimesele asendamatud.
Rasvhapped: Omega 3, Omega 6, Omega 9
Palju vitamiine:  A, B1, B2, B3, B6, C, E, D, K, H, sh looduses harvaesinevat B12 vitamiini.
Mikroelemente: Cu, Zn, Co, Mo, Se, Cr, Ni, Si
Makroelemente: P, S, CI, K, Fe, Ca, Na, Mg
Ensüümid ja antioksüdandid

Kui soovid enda ja oma lapse tervist tugevdada mesilaste suiraekstraktiga, siis leiad rohkem infot SIIT.

Allikas:

https://www.hopkinsmedicine.org/health/healthy_aging/healthy_body/is-there-really-any-benefit-to-multivitamins
https://medlineplus.gov/ency/article/001973.htm

https://www.healthline.com/nutrition/synthetic-vs-natural-nutrients#section6

https://www.organicconsumers.org/news/beyond-junk-vitamins-secrets-public-isnt-supposed-know-about-vitamin-industry

https://www.sweetreehoney.co.nz/More+Info/Bee+Pollen+Facts/Bee+Pollen+Research.html

https://drvericamilojkovic-apiterapija.blogspot.com/2018/10/apiquality-apimedica-2018-xi-th.html?fbclid=IwAR2B9pS_9hwVMg55ShanTitnAuoyI9XJBgXb2P652dnVbYxngh__HXYfYmc

Postita kommentaar