Beepearli mesilaste suira loomisel on põhifookuseks inimese tervisele kasulik olla kõige naturaalsemal ja holistilisemal viisil. Tehes seda kõike looduskeskonda säästes ja arvestades.

Mesilaste suir tugevdab sportlaste tervist ja annab energiat

  -  Sportimine   -  Mesilaste suir tugevdab sportlaste tervist ja annab energiat

Mesilaste suir tugevdab sportlaste tervist ja annab energiat

Sportlase jaoks on keha immuunsuse ja elujõulisuse eest hoolitsemine väga oluline. Võistluste ja treeningute ajal tahame, et oleks võimalikult palju energiat parima tulemuse saamiseks. Kahjuks vitamiinide ja mineraalide kogum, mida me toiduga koos saame on sageli ebapiisav ja osade keemiliselt toodetud vitamiinide ja mineraalide kasutamine võib halvasti mõjuda meie seedimisele. Väga vähesed inimesed tahavad peotäie tablette päevas alla neelata  ja neile palju raha kulutada. Mis võiks olla alternatiiviks?

 

 

Loend edukatest sportlastest, kes on kasutanud õietolmu ja mesilaste suira oma igapäevases menüüs on lõpmatu, mõneks neist:
Muhhamed Ali – parim poksija läbi aegade
Lass Viren – 10000 m jooksuvõistluse võitja kahel olümpial
Bill Collins – kuldmedal Panameerika mängudel
Steve Reddick – kuldmedal Montreali Olümpial
Noel Johnson, maratoni jooksja, kes kirjutas ka oma 90-ndatel eluaastatel autobiograafia nimega “The living proof”  Väljavõte antud raamatust : Ma saan elujõudu spetsiaalsetest toitainetest mis tulevad mesilaste õietolmust. See annab mulle energiat, mida ma vajan maratonidel…ja teistes füüsilistes tegevustes.

Vastupanu võime tõstmise tööriist

Suir aitab tõsta soorituste taset ja vastupidavuse suurendamist erinevates spordialades. Sellel on unikaalne võime aidata kehal toota rohkem ja rohkem energiat kui keha energiavajadus kasvab.

See on väga kõrge imenduvusega kehasse (80%) – täisväärtuslikum ja rikkalikum looduses leiduv toitaine, mis on toodetud mesilaste poolt ja mida kasutavad paljud olümpiatel osalevad sportlased.

Väga harva on ühes toitaines saada peaaegu kõiki inimese organismile vajalikke elemente, seetõttu on mesilaste suira omadused äärmiselt väärtuslikud. Inglise keeles on mesilaste suir “Bee bread”, mis tähendab sõna otseses mõttes toitu mesilastele. Kõik mesilaste suira omadused muudavad selle suurepäraseks ja loomulikuks vahendiks keha tugevdamise ja elujõulisuse suurendamiseks. See sisaldab peaaegu kõiki vitamiine (A, B1, B2, B3, B6, B12, C, E, D, K, H), kõiki 22 aminohapet, valku (20,3–21,7%), süsivesikuid (24,4 -34,8). %), Omega 3 ja omega 6 rasvhappeid, piimhapet (3,06% -3,2%), mikroelemente (Cu, Zn, Co, Mo, Se, Cr, Ni, Si), Makroelemente (P, S, CI, K, , Fe, Ca, Na, Mg), mitmeid antioksüdante ja ensüüme (invertaas, katalaas, pepsiin, trüpsiin, lipaas), laktaas jne.

Bee Pearl asendab edukalt hulga vitamiine, mida ostetakse kõige sagedamini eraldi ja kombineeritakse üksteisega iga päev. Siin on teinud kogu töö loodus, mis ühendas parima ühte tootesse. Meie oleme töödelnud seda ainult laboris läbi patendeeritud külmkuivatuse protsessi, et tugevdada selle omadusi. Bee Pearl on 20 korda kontsentreeritud – see tähendab, et üks  Bee Pearl Vcaps on võrdväärne 14 g mesilaste suiraga.

Aktiivsetele inimestele on mesilaste suira kontsentraat eriti soovituslik, kuna see tugevdab keha ja lisab energiat. Treening või muu füüsiline aktiivsus nõuab meie kehalt palju energiat. Kui me kasvõi jalutame, siis meie keha kaasab paljusid erinevaid lihaseid, seetõttu  vajame energiat nende juhtimiseks ja tõhusaks arenduseks. Bee pearl tagab õige valgusisalduse, vitamiinide, mineraalide ja mitmete mikro- ja makroelementide taseme, mida meie keha vajab.

Rikkalik koostis ja imedumine kehasse, mis on ligikaudu 80%, muudavad Bee Pearl’i suurepäraseks vastupanuvõime tõstmise tööriistaks, mis on äärmiselt oluline aktiivselt spordiga tegelevatele inimestele. Laboratoorsed testid kinnitavad tugevat toiteväärtust, antibakteriaalseid ja detoksifitseerivaid omadusi.

Suures osas aitab see kaasa immuunsuse tugevdamisele ja on efektiivne ka soole põletiku, aneemia, hüpertensiivse haiguse, kurnatuse, väsimuse ja närvisüsteemi haiguste ravis. Keha tugevdamise, toitmise ja regenereerimise väga head toimet saab saavutada kontsentraadi võtmisega ka taastumisperioodil vigastustest, haiguste ja operatsioonide järel ning pärast ravi antibiootikumidega. Lisateavet mesilaste suira mõju kohta immuunsusele võib leida:  SIIT.

Allikas:
https://health.news/2018-10-11-athletes-who-eat-bee-bread-while-training-have-higher-running-endurance.html
https://www.bbka.org.uk/bee-bread
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4276980/
https://www.sweetreehoney.co.nz/More+Info/Bee+Pollen+Facts/Bee+Pollen+Research.html

Postita kommentaar