Beepearli mesilaste suira loomisel on põhifookuseks inimese tervisele kasulik olla kõige naturaalsemal ja holistilisemal viisil. Tehes seda kõike looduskeskonda säästes ja arvestades.

Mesilaste suir tugevdab tervist viirushooajal

  -  Sportimine   -  Mesilaste suir tugevdab tervist viirushooajal

Mesilaste suir tugevdab tervist viirushooajal

Inimese jaoks on keha immuunsuse ja elujõulisuse eest hoolitsemine viirushooajal kõige tähtsam. Kahjuks vitamiinide ja mineraalide kogum, mida me toiduga koos saame on sageli ebapiisav ja keemiliselt toodetud vitamiinide ja mineraalide kasutamine võib halvasti mõjuda meie seedimisele. Väga vähesed inimesed tahavad peotäie tablette päevas alla neelata  ja neile palju raha kulutada. Mis võiks olla alternatiiviks?

 

 

Loend edukatest sportlastest, kes on kasutanud õietolmu ja mesilaste suira oma igapäevases menüüs on lõpmatu, mõneks neist:
Muhhamed Ali – parim poksija läbi aegade
Lass Viren – 10000 m jooksuvõistluse võitja kahel olümpial
Steve Reddick – kuldmedal Montreali Olümpial
Noel Johnson- maratoni jooksja, kes kirjutas oma 90-ndatel eluaastatel eluloo nimega “The living proof” – Ma saan elujõudu toitainetest mis tulevad mesilaste õietolmust. See annab mulle energiat, mida ma vajan maratonide läbimiseks ka 90-ndates eluaastates.

Viirushooajal on inimestele mesilaste suir eriti soovituslik, kuna see tugevdab keha ja lisab energiat. Treening või muu füüsiline aktiivsus nõuab meie kehalt palju energiat. Kui me kasvõi jalutame, siis meie keha kaasab paljusid erinevaid lihaseid, seetõttu vajame energiat nende juhtimiseks ja tõhusaks arenduseks.  Meie mesilaste suir tagab õige valgusisalduse, vitamiinide, mineraalide ja mitmete mikro- ja makroelementide taseme, mida meie keha vajab.

Vastupanu võime tõstmise tööriist

Väga harva on ühes toitaines saada peaaegu kõiki inimese organismile vajalikke elemente, seetõttu on mesilaste suira omadused äärmiselt väärtuslikud. Inglise keeles on mesilaste suir “Bee bread”, mis tähendab sõna otseses mõttes toitu mesilastele. Kõik mesilaste suira omadused muudavad selle suurepäraseks ja loomulikuks vahendiks keha tugevdamise ja elujõulisuse suurendamiseks. See sisaldab peaaegu kõiki vitamiine (A, B1, B2, B3, B6, B12, C, E, D, K, H), kõiki 22 aminohapet, valku (20,3–21,7%), süsivesikuid (24,4 -34,8). %), Omega 3 ja omega 6 rasvhappeid, piimhapet (3,06% -3,2%), mikroelemente (Cu, Zn, Co, Mo, Se, Cr, Ni, Si), Makroelemente (P, S, CI, K, , Fe, Ca, Na, Mg), mitmeid antioksüdante ja ensüüme (invertaas, katalaas, pepsiin, trüpsiin, lipaas), laktaas jne.

See asendab edukalt hulga vitamiine, mida ostetakse kõige sagedamini eraldi ja kombineeritakse üksteisega iga päev. Siin on teinud kogu töö loodus, mis ühendas parima ühte tootesse. Meie suir on 20 korda külmkuivatatult kontsentreeritud – see tähendab, et üks  kapsel on võrdväärne 14 g mesilaste suiraga.

 

Rikkalik koostis ja imedumine kehasse, mis on ligikaudu 80%, muudavad mesilaste suira suurepäraseks vastupanuvõime tõstmise tööriistaks, mis on äärmiselt oluline, et keha suudaks haigustega võidelda ka kõige karmimal viirushooajal.

Suures osas aitab see kaasa immuunsuse tugevdamisele ja on efektiivne ka soole põletiku, aneemia ja kurnatuse ravis. Keha tugevdamise, toitmise ja regenereerimise väga head toimet saab saavutada kontsentraadi võtmisega ka taastumisperioodil, haiguste ja operatsioonide järel ning pärast ravi antibiootikumidega.

Varu omale ja oma perele üks peotäis tervist meie  POEST.

 

 

Allikas:

https://health.news/2018-10-11-athletes-who-eat-bee-bread-while-training-have-higher-running-endurance.html
https://www.bbka.org.uk/bee-bread
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4276980/
https://www.sweetreehoney.co.nz/More+Info/Bee+Pollen+Facts/Bee+Pollen+Research.html

Postita kommentaar