Beepearli mesilaste suira loomisel on põhifookuseks inimese tervisele kasulik olla kõige naturaalsemal ja holistilisemal viisil. Tehes seda kõike looduskeskonda säästes ja arvestades.

Miks tugevdada oma immuunsust mesilaste suiraga?

  -  Uncategorized   -  Miks tugevdada oma immuunsust mesilaste suiraga?

Miks tugevdada oma immuunsust mesilaste suiraga?

Mis on autoimmuunhaigused?

Normaalsetes tingimustes kaitseb meie keha immuunsüsteem meid haiguste eest, leides üles ja kõrvaldades kahjulikud tegurid  nagu viirused, kahjulikud bakterid või parasiidid. Kahjuks panustame sageli immuunsussüsteemi nõrgenemisse. Tõenäoliselt on selle suurimaks põhjuseks stress, kiire eluviis ja aja puudumine tervisliku toitumise ning  kehalise aktiivsuse eest hoolitsemiseks. Sellistel tingimustel juhtub sageli, et ülekoormatud immuunsüsteem lakkab korralikult toimimast ja hakkab ründama keha terveid rakke- mille tagajärjel tekivad automimmuunhaigsued.

Miks on autoimmuunhaigused ohtlikud?

Autoimmuunhaigusi on väga raske diagnoosida ja nende sümptomid ei näita sageli häire põhjust. Selliste haiguste näiteks on luupus, psoriaas või reumatoidartriit. Nende haiguste sümptomid, sh liigesevalu püsib hoolimata salvide, ravimite ja isegi steroidide kasutamisest. Lisaks hävitab ravimite kasutamine soolestiku normaalse bakteriaalse mikrofloora, mis nõrgendab immuunsust ja võib põhjustada haiguse sümptomite süvenemist.

 

Mesilased suira valmistamas

 

 

Mida selle vastu teha saab?

Me saame tugevdada oma immuunsust, toites, taastades ja puhastades oma keha toksiinidest. Tervislik toitumine ja kehaline aktiivsus aitavad seda tugevdada.  Lisaks on võimalus kasutada ka mesilaste suira ainulaadseid omadusi.

Mis on mesilaste suir?

Mesilaste suir on õietolm, mis on kogutud mesilaste poolt ja koosneb lisaks meest, nektarist ja mesilaste nõristusest . See on allutatud piimhappe fermentatsioonile anaeroobsetes tingimustes, mistõttu on selle bioloogiline saadavus ja ainete imendumine kehasse ligikaudu 80%. Mesilaste suir on toit mesilastele külmhooajal. See sisaldab palju koostisosi, millel on kasulik mõju inimese kehale. Nendeks on vitamiinid, aminohapped, valgud, nukleiinhapped, ensüümid, lipiidid,  rasvhapped, fenoolühendid, triterpeen ja mitmed muud bioelemendid. Kuna mesilaste suiral on niivõrd rikkalik koostis – kutsuvad mitmed teadlased seda sageli nimega – eluvorm.

Kuidas hakkab mesilaste suir meie immuunsust parandama?

Selles sisalduvad kontsentreeritud koostisained toidavad kogu keha ja aitavad kaasa toksiinide kiirele eemaldamisele organismist. Mesilaste suir aitab kaasa ka normaalse soole bakteriaalse mikrofloora  taastumisele ja tugevdamisele. Polüfenoolid aitavad vähendada bilirubiini taset, mille kõrgenenud tase võib viidata maksahaigusele. Lisaks on fütosteroolid, fenoolhapped ja rasvhapped põletikuvastaste ja antibakteriaalsete omadustega.

Kust leida mesilase suira?

Tugevaim ja parim imenduv vorm mesilaste õietolmust, mida võib leida, on selle fermenteeritud kontsentraat Bee Pearli kapslites. Kontsentratsiooni ja külmkuivatamise protsessi on välja töötanud teadlased mitmete aastate jooksul.  Bee Pearl on mitmekordne kontsentraat, mis tähendab, et 20 kilogrammist kogutud mesilaste leivast moodustub lõpuks üks kilo kontsentraati. Selle protsessi käigus kasutatakse külmkuivatus protsessi ja töötlemisel ei tõuse temperatuur kunagi üle 35 kraadi, et kõik kasulikud koostisosad säilitaksid oma täieliku toiteväärtuse.
SIIT leiad rohkem infot mesilaste suira kontsentraadi kohta.

Allikas:
https://www.sciencedaily.com/releases/2014/08/140826085722.htm
http://tervisekool.ee/tervisekool/failid/File/lugemist/liigesed/Reumatoidartriit%20ja%20autoimmuunhaigused.pdf

Postita kommentaar